Жилетки з логотипом

Каталог-портфоліо одягу і текстилю на замовлення
Жилети з нанесенням логотипу
Модель - 3745
Пошиття жилетів з логотипом
Модель - 8763
Жіноча жилетка з логотипом
Модель - 2453
Жилет комбінований з логотипом
Модель - 3744
Жилетка для промоутера
Модель - 4033
Жилетка для співробітників з логотипом
Модель - 2478
Жіноча жилетка продавця
Модель - 1722
Корпоративні жилетки з логотипом
Модель - 2363
Жилетки з капюшоном на замовлення
Модель - 1897
Жилетки на замовлення з логотипом
Модель - 2411
Жилетка для персоналу
Модель - 3434
Жилетки з логотипом на замовлення
Модель - 2452
Корпоративні жилети
Модель - 2456
Жилетка з логотипом для персоналу
Модель - 1375
Жилети на замовлення з логотипом
Модель - 1567
Жилетки з вишивкою на замовлення
Модель - 2449
Корпоративні жилетки з капюшоном
Модель - 2091
Жилет консультанта з логотипом
Модель - 1152
Жилетки на замовлення
Модель - 1092
Жилетка тепла для співробітників
Модель - 2036

Чоловічі та жіночі утеплені жилетки на синтепоні. Сучасні модельні жилетки, жилетки з капюшоном, жилетки для персоналу, жилетки для промоутерів та багато інших жилеток на замовлення пропонує наша компанія в Києві з доставкою по всій Україні.

Жилетка на синтепоні утеплена якісним синтепоном різної щільності на вибір. Синтепон чудово зберігає тепло і додає об'єм виробу. Утеплені жилетки популярні серед людей які ведуть активний спосіб життя, серед людей, що працюють на вулиці або в прохолодному приміщенні.

Утеплена жилетка зручна в експлуатації за рахунок того, що руки людини досить вільні для рухів, а тіло, при цьому, залишається закритим для прохолодного повітря. Жилетки можуть бути доповнені капюшоном, капюшон служить хорошим захистом від холоду, вітру і навіть від не великих опадів. Люди, що займаються спортом, віддають переваги жилеткам з тих же причин, саме тому утеплені спортивні жилетки користуються популярністю у всіх світових виробників спортивного одягу.

Популярні жилети теплі і в корпоративному сегменті. Утеплений жилетки - це прекрасна корпоративний одяг для співробітників. Утеплена жилетка практична, тепла і недорога, а вишитий або надрукований логотип вигідно підкреслить статус компанії.

Варто також відзначити, що ми пропонуємо не тільки пошиття на замовлення жіночих і чоловічих утеплених жилетів на синтепоні, пошиття промо жилетів, а й нанесення фірмової символіки. Це і вишивка логотипів на жилетках і друк, при цьому слід, відзначити, що специфіка нанесення фірмової символіки на жилетки допускає робити це саме на стадії пошиття, поки виріб ще не зібрано, на готових жилетках друк або вишивка неможливі. Крім пошиття жилетів з логотипом ми пропонуємо пошиття корпоративного одягу, а також промо жилетки і промо жилети без утеплювача.

Фото жилетів пропонованих до пошиття Ви можете подивитися на нашому інтернет сайті, вибрати необхідну модель, узгодити колір і якість тканини, щільність синтепону, а також терміни пошиття. У нас Ви можете вибрати ту конфігурацію жилета, який дозволить Вам укластися в необхідний бюджет, а безліч варіантів тканин дозволить виготовити, купити будь жилет недорого. Ми пропонуємо пошиття жилетів в Києві і доставку жилетів по всій Україні.

Розміри жилетки - всі розміри від XS до XXXL

Зв'язок
  • Пн-Пт - 9:00-18:00

  • Сб-Нд - Вихідний

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Заявки через сайт 24/7

© 2021 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.