Догляд за одягом

Догляд за одягом і його експлуатація. Інструкція по пранню, сушінню, прасуванню. Рекомендації та опис, все це ви знайдете на пришивному елементі - етикетці.

Етикетка, як правило в правому боці, містить інформацію про склад тканини, з якої пошито виріб та правила догляду, які зашифровані в спеціальних символах

Догляд за одягом

Склад тканини

100% бавовна - текстильне волокно, натурального рослинного походження. Бавовна є основою світової текстильної промисловості. У міжнародній практиці одяг з таким змістом має різне позначення на етикетках: бавовна, х/б, котон, cotton, coton, katoen, baumwolle.

80% бавовна, 20% поліестер. Поєднання натуральних і синтетичних матеріалів в різних пропорціях це загальна світова практика. Завдяки таким можливостям текстиль набуває нових властивостей, він залишається приємний на дотик і підвищує свої експлуатаційні можливості і зносостійкість.

95% бавовна, 5% еластан. Еластан - загальна назва всіх видів поліуретанових еластичних тканин в основі яких є каучукоподібні волокна. У світі цей матеріал, також відомий під назвами спандекс (spandex) або лайкра (Lycra).

100% поліестер - загальне позначення всіх синтетичних матеріалів в основі яких є полімерні волокна. У міжнародній практиці одяг з таким змістом має наступні позначення на етикетках 100 ПЕ, PES, Polyester.

Символи етикетування за стандартом ISO 3758

Символи етикетування за стандартом ISO 3758
Сушка в вертикальному положенні в тіні
Символи етикетування за стандартом ISO 3758
Відбілювання заборонено
Символи етикетування за стандартом ISO 3758
Суха чистка заборонена
Символи етикетування за стандартом ISO 3758
Звичайне прання при температурі води до 40°C
Символи етикетування за стандартом ISO 3758
Прасування при температурі праски до 150°C

При виборі тканини для одягу слід брати до уваги таке правило - чим ближче одяг до тіла тим більш натуральною має бути тканина, але можуть бути виключення.

Сучасні технології виробництва матеріалів подарували світу такі чудові синтетичні речі як фліс (штучне хутро), термобілизну (синтетичний матеріал з мембраною), або спортивну лакосту, що використовують для активного відпочинку та фізичних вправ. Одяг з таких матеріалів не тільки практичний, а й комфортний.

Більшість верхнього одягу в світі виготовляють з синтетичних тканин, таких як нейлон та поліестер, такий одяг практичний, бо має більший термін експлуатації на відміну від одягу з натуральних матеріалів.

Зв'язок
  • Київ, Куренівський пров., 15

  • Пн-Пт - 9:00-18:00

  • Сб-Нд - Вихідний

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Заявки через сайт 24/7

instagram  facebook  Viber  Telegram

© 2011 - Maritex - зареєстрована торгова марка, виробник корпоративного та повсякденного одягу.