Про компанію

  • Maritex – зареєстрована торгова марка, національний виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року. Головний офіс та виробництво компанії знаходиться в Києві.

Пошиття корпоративного одягу.

Фірмовий стиль і корпоративна символіка це не просто атрибут сучасної компанії це запорука успішного завтра. Впізнаваність бренду важлива в сучасному світі і корпоративний одяг допоможе Вам у цьому.

Одягати співробітників в корпоративний одяг вигідно, це прекрасна інвестиція в свій бізнес, це підняття корпоративного духу, це популяризація бренду і персонал в корпоративному одязі з логотипом стає агентом по популяризації Вашого бізнесу.

Корпоративний одяг повинен мати не тільки приємний зовнішній вигляд, але і колірну гамму, шо підкреслює корпоративний стиль Вашої компанії, а ще одяг співробітників повинен бути зручним, практичним, зносостійким, останнє заощадить Вам трохи грошей при його оновленні.

Корпоративний одяг можна розділити на дві взаємодоповнюючі групи, одяг для повсякденного використання на робочому місці і одяг, який ми одягаємо виключно для промо заходів або виставок, так званий промо одяг, у другому випадку замовляти пошиття промо одягу з логотипом необхідно завчасно.

До промо одягу відносять футболки, накидки, жилетки поло, будь який одяг, виготовлений з фірмовим нанесенням, принтів, логотипом для миттєвої презентації вашої компанії або окремого продукту. Учасник фірмового заходу в промо одязі стає носієм реклами і приваблює потенційних покупців.

Пошиття корпоративного одягу повинне відповідати вимогам особливого стилю, фасону і кольору, серед наших можливостей пошив корпоративних жилетів, футболок, поло, толстовок, вітровок. Наша компанія, виконує виробництво корпоративного одягу в Києві на замовлення з доставкою по всій Україні. Ми відповідаємо всім сучасним вимогам до швейних виробництв, виконувати замовлення на пошиття корпоративного одягу з контролем якості на всіх етапах робіт від розробки і коригування пілотних зразків до пошиття і упаковки.

Наші послуги:

  • Консультування з вартості виготовлення, вибору тканини, фурнітури, фірмових етикеток і нашивок.

  • Розробка лекал з урахуванням Ваших розмірів і пошиття пілотних зразків.

  • Нанесення на одяг фірмових корпоративних символів, написів, логотипів методом вишивки або друку.

  • Пошиття сувенірного, новорічного і подарункового текстилю.

  • Комп’ютерна візуалізація майбутніх виробів, розробка лекал з урахуванням розмірів та пошиття пілотних зразків.

  • Розробка і пошиття різноманітного текстилю для промо акцій, сувенірного та іншого текстилю для маркетингових заходів.

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2020 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.