Термотрансферний друк
Є випадки коли, на деякі види виробів, не можна нанести зображення (логотип) за допомогою традиційної шовкотрафаретного друку. У цьому випадку нам допоможе метод термотрансферного друку.
Термотрансферний друк на тканинах проводиться за допомогою спеціальної друкарського паперу таким чином: спочатку наш макет (логотип) переноситься на носій (папір) за допомогою принтера, а потім за допомогою термопрес переноситься на тканину чи виріб.
Термотрансферний друк поділяється на друк на світлу тканину і друк на темну тканину. Головною особливістю двох видів друку є те, що - друк на темну тканину виводиться на білій основу, а друк на світлі тканини виводиться на прозору основу. Але, Вам не варто турбуватися про різні технічні нюанси і аспектах нанесень, Ваше завдання надати макет і вказати місцево розміщення логотипу.
Будь-яка підготовка до нанесення логотипу (зображення) складається з наступних етапів:
- Обробка макета (дизайну) для подальшого нанесення, висновок макета на друк.
- Визначення місця для нанесення.
- Переклад зображення (трансфер) на виріб (в даному випадку використовуємо прес).
Є також ряд нюансів при друку на готових виробах, наприклад друку на жилетках, вітрівках і т.п. Вам може заважати блискавка або утеплювач, кишеню або шов в такому випадку ми будемо друкувати в крої, а потім зшивати.
Приклад трансферного друку:
При пранні виробів з термотрансферним друком користуватися пам'яткою:
- Періть тканину з переведеним зображенням при температурі не більше 40 градусів (витримує 20 прань).
- Виверніть зображення навиворіт.
- Не використовуйте відбілювачі або прискорену сушку.
- Тканина можна гладити праскою на середній температурі, при цьому при прасуваванні зображення використати якісний захисний папір або кальку.
- Не використовуйте пар! Гарантований результат виходить при перенесенні на бавовняні тканини без домішок.