Текстиль для промо

Подушки с логотипом на заказ

Подушки с логотипом

Эко сумки c логотипом

Эко сумки c логотипом

Подушки в машину с логотипом

Подушки в машину с логотипом

Флисовые шарфы с логотипом

Флисовые шарфы с логотипом

Флисовые пледы

Флисовые пледы

Галстуки с логотипом

Галстуки с логотипом

Банданы с логотипом на заказ

Банданы с логотипом

Косынки, шарфики

Косынки, шарфики

Новогодний текстиль

Новогодний текстиль

Промо накидки

Промо накидки

Текстиль для промо - пошив на замовлення

Промо текстиль - ця різноманітність текстильних речей, як правило, виготовлених на замовлення з метою забезпечення рекламних акцій і заходів. Промо текстиль, по суті, охоплює широкий спектр виробів, серед яких одяг, подарунки, форма, упаковка, нестандартні речі, такі наприклад, як ростові ляльки, скатертини серветки і тому подібне, умовно промо текстиль можна розділити на групи:

  • Накидки - популярний текстиль під вибори, одяг агітаторів.
  • Пледи - флисові або вовняні пледи, мабуть, один з найпопулярніших видів промо текстильних подарунків, пледи з вишивкою, пледи в упаковці, великий вибір матеріалів і розмірів ставить їх на друге місце в нашому рейтингу.
  • Фартухи для персоналу, популярний вид текстилю, який бере участь в промо акціях, дегустаціях продукції, а також в якості форми для продавців в торгових мережах.
  • Шалики, хустки, косинки, бандани, краватки - не менш популярні, ніж фартухи, при цьому можуть успішно поєднуватися з різноманітним одягом часто виступають атрибутом співробітників компанії.
  • Текстильна упаковка, сувенірні мішечки або чохли, - такий вид промо текстилю у поєднанні з вишивкою логотипів стане хорошою альтернативою упаковці вашої продукції.
  • Новорічний текстиль - це шапки діда морозу, шапки "Санты", рукавиці, рукавички, мішки для цукерок і інше.
  • Подушки - рекламно-сувенірні подарунки або атрибути офісу у вигляді подушок не відстають за популярністю при виборі промо текстилю. У цій категорії подушки в автомобіль, подушки з вишивкою для подорожей, подушки дорожні.

Для виробництва промо текстилю використовують широкий вибір тканин, які відрізняються між собою складом, фактурою, кольором, щільністю. Тут багато що залежатиме від функціонального призначення виробу, цілей, і бюджету по пошиття. Ми пропонуємо кращі варіанти з можливих спираючись на Ваші побажання і технічні умови виробництва того або іншого виробу. Також, ми виконуємо розробки і пошиття пілотних зразків промо текстилю.

Не забуваємо про нанесення фірмового логотипу на промо текстиль, це може бути комп'ютерна вишивка або друк.

Багато великих вітчизняних компаній приділяють велику увагу планованим промо акціям, використовуючи для цих цілей промо текстиль, а успіх цих промо-акций безпосередньо залежить від правильно підібраного рекламно-текстильного аксесуара.

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2020 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.