Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Пояснення щодо складу виробів

На одязі, який ви отримали, знаходиться пришивний елемент - етикетка, як правило в правому боці, з інформацією про догляд за виробом та складом тканини, що була використана при його виробництві, що це означає:

  1. 100% бавовна – текстильне волокно, натурального рослинного походження. Бавовна являється основою світової текстильної промисловості. У міжнародній практиці одяг з таким вмістом має різне позначення на етикетках: хлопок, х/б, котон, cotton, coton, katoen, baumwolle.
  2. 100% поліестер – загальне позначення всіх синтетичних матеріал в основі яких є поліетилентерефталатне волокно. УУ міжнародній практиці одяг з таким вмістом має наступні позначення на етикетках: 100 ПЭ, PES, Polyester.
  3. 95% бавовна, 5% еласта́н. Еластан - загальна назва всіх видів поліуретанових еластичних ниток в сонові яких є каучукоподібні волокна. В світі також відомий за назвами Спа́ндекс (spandex) або ла́йкра (Lycra).
  4. 80% бавовна, 20% поліестер. Поеднання натуральних та синтетичних матеріалів в різних пропорціях це загальна світова практика. Дякуючи таким можливостям текстиль набуває нових властивостей, він залишається приемним на дотик і підвищує свої експлуатаційні можливості та зносостійкість.

Донедавна існувало таке правило при виборі одягу - це чим ближче одяг до тіла тим більш натуральною має бути тканина, але сучасні технології виробництва та поєднання матеріалів роблять дива і сьогодні ми можемо використовувати такі чудові синтетичні речі як фліс – штучне хутро або термо- білизну – синтетичний матеріал з мембраною, що дозволяє тілу почувати себе комфортно.

Нижче наведено визначення символів етикетування за стандартом ISO 3758 які ми рекомендуємо:

iso 1 Звичайна прання при температурі води до 40 ° C
iso 2 Прасування при температурі підошви праски до 150 ° C - відповідає символу у вигляді двох точок на регуляторі праски
iso 3 Сушка в вертикальному положенні в тіні
iso 4 Відбілювання заборонено
iso 5 Суха чистка заборонена