Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Пошиття поло на замовлення

Пошиття поло на замовлення – відмінне рішення.

Стильний одяг, що вимагає до себе мінімум догляду і відмінно виглядає на фігурі - мрія всіх хлопців і дівчат. Зазначеним характеристиками відповідає поло, замовити яке можна в нашій компанії. Це зручна сорочка, без якої не уявляють свого життя люди, які ведуть активний спосіб життя і звикли брати краще від нинішніх модних тенденцій.

Часто потрібно придбати не одну, а кілька речей для конкретного заходу або регулярного використання. Саме тому ми пропонуємо пошиття поло на замовлення як незамінну послугу. Наша допомога буде корисною, якщо вам потрібно створити корпоративний look для:

  • Працівників фірми.

Одяг одного фасону, виконана в єдиному стилі - те, що потрібно для персоналу пунктів громадського харчування, консультантів і касирів в магазинах.

  • Складу команди.

Завдяки якісним однаковим сорочкам учасники змагань проведуть найкраще враження. Поло з логотипом на замовлення - вибір справжніх лідерів.

  • Учнів.

У багатьох школах, ліцеях, гімназіях одним з головних правил є носіння єдиної шкільної форми. Поло, на замовлення пошиті нашою компанією, будуть виглядати солідно.

Поло на замовлення - сучасний тренд

Популярність поло багато хто пов'язує з розвитком Lacoste. Можна вірити в чутки про те, що модель сорочки була розроблена засновником цього бренду. Насправді ж історія появи одягу пов'язана з англійської грою в поло. До сих пір багато хто мріє пошити сорочки поло на замовлення, адже вони неймовірно актуальні.

Завдяки зручному фасону текстильні вироби вважаються одними з найбільш популярних для повсякденного носіння, а також для гри в теніс і гольф. В тренді поло з вишивкою на замовлення, оскільки вони допомагають підкреслити індивідуальність.

Переваги наших сорочок поло:

Рекомендуємо розмістити замовлення саме у нас, з огляду на те, що перед іншими подібними фірмами ми маємо безліч переваг:

  1. Використовуємо висококласний текстиль, який навіть після багатьох прань не втрачає свого первозданного вигляду.
  2. Виконуємо пошиття за міжнародними стандартами і мірками. Для цього достатньо повідомити нам Ваш об'єм грудей і зростання, а наші фахівці самі підберуть оптимальний розмір.
  3. Створюємо комфортний крой.
  4. Доповнюємо одяг печаткою (написи, принти). Також можемо додати на тканину лого вашої компанії (поло на замовлення з логотипом стануть гідними складовими дрес-коду).

Maritex: у Вас є ідея - ми втілюємо її в якісній корпоративному одязі!

Вибирайте в каталозі вподобану Вам модель або надсилайте свою для розрахунку вартості, не забувайте вказати кількість, терміни наявність логотипу.