fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Пошиття корпоративного одягу

Тенденція, яка склалась за останні десятиліття в пошитті корпоративного одягу для персоналу зберігається і набирає оберти.

Одягати співробітників в корпоративний одяг вигідно, не дивлячись на те, що компанія витрачає свої бюджетні гроші, але з іншого боку це прекрасна інвестиція у бізнес. В першу чергу, одягаючи співробітників в корпоративний одяг, ми встановлюємо чіткий дресс код в компанії, піднімаємо корпоративний дух персоналу і внутрішню культуру. А по друге несемо в маси символіку, логотип компанії і забезпечуємо, таким чином, популяризацію власного бізнесу в народі.

Корпоративний одяг повинен мати не лише приємний зовнішній вигляд, але і колірну гамму такою, що підкреслює корпоративні кольори самої компанії. Одяг співробітників має бути зручний, практичний, зносостійкий, врешті-решт, це заощадить немало грошей для її оновлення.

Корпоративний одяг можна розділити на дві взаємодоповнюючі групи, одяг для повсякденного використання і одяг, який ми одягаємо виключно для промо заходів, виставок. У будь-якому випадку найрозумніше буде замовити пошиття корпоративного одягу з логотипом, це може бути вишивка або друк. Корпоративні футболки, поло, толстовоки або жилети з вишитим логотипом обойдуться Вам не дуже дорого, але перетворить Ваш персонал в носыъв культури бренду, популяризують Вашу компанію.

Пошиття корпоративного одягу повинне відповідати вимогам особливого стилю, фасону і кольору.

Серед наших можливостей пошиття корпоративних жилетів, футболок, поло, товстовок, вітровок.

Наша компанія, виконує виробництво корпоративного одягу в Києві на замовлення з доставкою по усій Україні. Ми відповідаємо усім сучасним вимогам до швацьких виробництв, виконувати замовлення на пошиття корпоративного одягу з контролем якості на усіх етапах робіт від розробки і коректировки пілотних зразком до пошиття і упаковки.