fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Поло жіноча

Код - 489

  • Мінімальний тираж: 50 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Поло жіноча - Дуже стильна і в той же час проста модель поло, яка не має на увазі нанесення логотипу, що дуже зручно, якщо ваша компанія періодично змінює свою назву або форма буде призначена для працівників складу. Однотонна, з контрастним коміром, ця модель буде забезпечувати комфорт протягом усього робочого дня. У ній є короткі рукава і акуратний комірець, а відсутність малюнків і емблем дозволяє їй стати прекрасним фоном для бейджика з інформацією про співробітника і його посади.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирки (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).