fbpx

Пошив на заказ - промо одежда

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)  
Киевстар  +380 (98) 399-46-87 
Vodafone  +380 (95) 635-55-90                

Поло з логотипом

Код - 1266

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Термін виготовлення: від 4 до 14 днів
  • Тканина: Бавовна з еластаном
  • Розміри: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
  • Статус: Пошив під замовлення

Опис і характеристики

Поло з логотипом - лаконічне, але досить цікаве поло, яке стане в нагоді для уніформи прекрасної половини колективу. Чи не занадто широке, з продуманим фасоном, воно оптимально підійде для повсякденного носіння, незалежно від того, чи будуть працівники виконувати свої обов'язки на складі, в торговому залі або на вулиці. Виконане з якісної натуральної тканини, це поло надовго збереже свій первинний зовнішній вигляд і не зажадає грандіозного догляду. Крім того, воно представлено великою кількістю квітів, що дозволяє отримати стильну корпоративну або рекламну продукцію.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).

Нанесение

Нанесение

Мерник

Мерник

Упаковка

Упаковка