Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Поло з логотипом

Код - 1266

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Поло з логотипом - лаконічне, але досить цікаве поло, яке стане в нагоді для уніформи прекрасної половини колективу. Чи не занадто широке, з продуманим фасоном, воно оптимально підійде для повсякденного носіння, незалежно від того, чи будуть працівники виконувати свої обов'язки на складі, в торговому залі або на вулиці. Виконане з якісної натуральної тканини, це поло надовго збереже свій первинний зовнішній вигляд і не зажадає грандіозного догляду. Крім того, воно представлено великою кількістю квітів, що дозволяє отримати стильну корпоративну або рекламну продукцію.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).

Дізнатись вартість пошиття

3 + 4 = ?

Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны.