fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Поло з довгим рукавом

Код - 870

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Поло з довгими рукавами - відмінне рішення для осені або зими, а також для роботи в умовах зниженого температурного режиму. Зроблено воно з якісного матеріалу, який дає можливість надовго зберегти привабливий вигляд виробу, доповнено контрастним коміром і підвернутими манжетами, що робить його оформлення більш складним і цікавим. Додайте до цього можливість нанесення логотипу компанії, і ви отримаєте ідеальне рішення робочого одягу для фірми будь-якої спеціалізації.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).