fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Поло одяг жіночий

Код - 878

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Поло одяг жіноча - елегантна , стильна одяг для персонального і корпоративного використання. Ключовими перевагами цього жіночого поло є трохи приталений крій, велика кількість можливих колірних рішень, наявність лаконічного коміра, який робить одяг більш витонченої в порівнянні з традиційними футболками. Варто відзначити, що матеріали для нього підібрані натуральні, тому вони забезпечать комфорт, що не будуть сильно м'ятися або деформуватися в процесі шкарпетки. Логотип на нього наноситься за допомогою вишивки, що робить оформлення поло більш дорогим і стильним.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).