fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Поло комбінована

Код - 491

Опис і характеристики

Футболка-поло чоловіча, комбінована. Це чоловіче поло відразу ж привертає увагу за рахунок виграшного вибору тканини, дуже легким і приємним до тіла. А також у зв'язку з типом оформлення, що включає в себе контрастні елементи, цікаво доповнює один одного. Все в ньому підібрано таким чином, щоб воно не заважало в роботі і дозволяло відчувати себе по-справжньому впевнено. Короткий рукав, невеликий комірець, планочка з невеликими ґудзиками - всі ці деталі виконують не тільки практичне, а й естетичне значення.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирки (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).