Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Пледи, шапки, шарфи

Флісові шапки практичні і популярні, цей синтетичний матеріал чудово зберігає тепло, залишаючись при цьому комфортним для людини. Моделі флісових шапок і можливості пошиття практично не обмежують Вас у виборі. Флісові шапки можуть бути жіночими, чоловічими, дитячими, з вушками, без вушок, флісові шапки для гірськолижників, флісові бандани, флісові шапки тактичні, флісові шапки балаклави.

Ми пропонуємо пошиття шапок флісових оптом з доставкою по всій Україні. Також Ви можете замовити шапку флісовую з вишивкою фірмової символіки.

Поряд з флісового шапками, також, популярністю користуються і флісові шарфи. Флісовий шарф служить прекрасним захистом від холоду, він може бути доповнений вишивкою фірмової символіки. Флісовий шарф з вишивкою часто використовують в якості подарунка. Флісовий шарф з вишивкою, також служить прекрасним атрибутом промоутера при проведенні рекламних заходів, промо акцій.

Пледи з флісу, мабуть, найпопулярніші флісові вироби. Флісові пледи можна купити практично в будь-якому магазині, за винятком тих випадком, коли Вам необхідний певний розмір, або нестандартний розмір і унікальна упаковка для флісового пледа, в такому випадку вигідно буде шити флісові пледи на замовлення. Флісовий плед, також може бути доповнений вишивкою фірмової символіки або зображення товарного знака або логотипу. Флісовий плед прекрасний подарунковий варіант співробітникам або партнерам компанії.

Крім пошиття оптом на замовлення флісових шапок, флісових пледів і флісових шарфів ми пропонуємо також пошиття з флісу флісових мішечків, флісових пов'язок і флісових подушок з вишивкою, пледи в індивідуальній упаковці, оптом і в роздріб за доступною ціною.

Шапки, шарфи, пледи з флісу на замовлення. Шапки з флісу, пошиття шапок з флісу в Києві.

Детальніше про фліс...