Одяг для персоналу

Одяг для персоналу - це велика група спеціалізованих товарів, які, як правило, використовуються в роботі співробітників складських і виробничих приміщень, торгових центрів і магазинів, тематичних заходів, рекламних акцій, фестивалів і т.д. Її відмінною рисою є те, що, як правило, вона підбирається в одному відтінку, підібраним в тон корпоративних кольорів компанії, що дозволяє працівникам відразу ж виділятися серед відвідувачів торгової точки або події і залучати їх увагу. Іноді використовуються вироби в декількох тонах, щоб візуально «розділити» людей на групи, що спеціалізуються на різних завданнях і обов'язках.

Як здійснюється виробництво корпоративного одягу?

Корпоративний одяг для офісу або іншої компанії від торгової марки «Maritex» виконується з великої кількості типів матеріалу, що дає можливість замовити, як тонкі, так і щільні, легкі і утеплені вироби для роботи в приміщенні, холодильній установці, на вулиці, в загальному приміщенні, в будь-яких умовах.

 • Пошиття одягу для персоналу починається з вибору тканини, яка може бути натуральною або синтетичною, в залежності від використовуваного надалі типу друку зображення.
 • На наступному етапі визначається модель, вона може бути підібрана серед варіантів з наявного каталогу компанії або ж надана самим замовником у вигляді готового макету.
 • Великою перевагою можна вважати наявність грандіозного розмірного ряду, серед якого ви зможете по градації підібрати вироби різних розмірів: від самих маленьких до екстремально великих, щоб весь ваш колектив був одягнений в єдину форму і при цьому виглядав акуратно, привабливо і стильно.
 • Кількість кольорів матеріалу також заслуговує на окрему увагу. Вам не важко буде підібрати однотонну модель будь-якого кольору або варіанти з контрастними вставками. Світлі і темні, яскраві і пастельні - всі ці відтінки представлені у нас грандіозним різноманітністю.
 • На завершальному етапі на одяг наноситься логотип або зображення. Ми використовуємо велику кількість сучасних технік, починаючи від вишивки, закінчуючи сублімацією, застосовуємо новітнє обладнання, з особливою ретельністю підбираємо фурнітуру і декоративні елементи. Все, що вам знадобиться зробити - це надіслати макет необхідного малюнка, і ми в точності, незалежно від його складності, перенесемо його на тканину.

Якісний одяг для співробітників, або чому варто замовити корпоративний одяг в компанії «Maritex»?

 • Пошиття корпоративного одягу на замовлення виконується виключно за обумовленими заздалегідь умовами, що дозволяє не сумніватися в отриманому результаті.
 • Перед тим як замовити пошив одяг з логотипом, ви зможете проконсультуватися з менеджером компанії з приводу вибору тканини в залежності від умов застосування одягу з неї.
 • Важливо відзначити, що всі етапи пошиття одягу з логотипом уважно контролюються фахівцями компанії.
 • Всі вироби перед відправкою замовнику перевіряються на наявність браку, крім того, ми надаємо гарантію на свою продукцію.

Одяг з логотипом від «Марітекс» - це вибір тих, хто завжди бажає отримувати все найкраще. Довіряйте професіоналам, і ви точно залишитеся задоволені.

Контакти і час роботи
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб-Нд Вихідний
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2011-2019 Maritex. All Rights Reserved. Corporate and casual wear