Одяг для персоналу під замовлення

Каталог-портфоліо одягу і текстилю на замовлення

Одяг для персоналу - пошиття в Києві на замовлення

Відмінною рисою одягу для персоналу є те, що, він підбирається в одному відтінку, підібраним в тон корпоративних кольорів компанії, що дозволяє працівникам відразу ж виділятися серед відвідувачів торгової точки або події і залучати їх увагу. Іноді використовуються вироби в декількох тонах, щоб візуально «розділити» людей на групи, що спеціалізуються на різних завданнях і обов'язках.

Як здійснюється виробництво корпоративного одягу?

Корпоративний одяг для офісу або іншої компанії від торгової марки Maritex виготовляється з великої кількості типів матеріалу, що дає можливість замовити, як тонкі, так і щільні, легкі і утеплені вироби для роботи в приміщенні, холодильній установці, на вулиці, в загальному, в будь-яких умовах.

Пошиття одягу для персоналу починається з вибору тканини, яка може бути натуральною або синтетичною, в залежності від використовуваного надалі типу друку зображення.

На наступному етапі визначається модель, вона може бути підібрана серед варіантів з наявного каталогу компанії або ж надана самим замовником у вигляді готового макету. Великою перевагою можна вважати наявність грандіозного розмірного ряду, серед якого ви зможете по градації підібрати вироби різних розмірів: від самих маленьких до екстремально великих, щоб весь ваш колектив був одягнений в єдину форму і при цьому виглядав акуратно, привабливо і стильно.

Кількість віддінків матеріалу, також заслуговує на окрему увагу. Вам не важко буде підібрати однотонну модель будь-якого кольору або варіанти з контрастними вставками. Світлі і темні, яскраві і пастельні всі ці відтінки представлені у нас грандіозним різноманітністю.

На завершальному етапі наноситься логотип або зображення. Ми використовуємо велику кількість сучасних технік, починаючи від вишивки, закінчуючи сублімацією, застосовуємо новітнє обладнання, з особливою ретельністю підбираємо фурнітуру і декоративні елементи. Все, що вам знадобиться зробити - це надіслати макет необхідного малюнка, і ми в точності, незалежно від його складності, перенесемо його на тканину.

Якісний одяг для співробітників, або чому варто замовити корпоративний одяг у нас?

Пошиття корпоративного одягу на замовлення виконується строго за домовленістю та заздалегідь визначеними умовами, що дозволяє не сумніватися в отриманому результаті.

Перед тим як замовити пошиття одягу з логотипом, ви зможете проконсультуватися з менеджером компанії з приводу вибору тканини в залежності від умов застосування одягу з неї. Важливо відзначити, що всі етапи пошиття одягу з логотипом суворо контролюються фахівцями компанії.

Всі вироби перед відправкою замовнику перевіряються на наявність браку.

Одяг з логотипом від «Марітекс» це вибір тих, хто завжди бажає отримувати все найкраще. Довіряйте професіоналам, і ви точно залишитеся задоволені.

Одяг для персоналу це велика група спеціалізованих товарів, які, як правило, використовуються в роботі співробітників складських, виробничих та офісних приміщень, а також торгових центрів і магазинів, тематичних заходів, рекламних акцій, фестивалів і т.д.

Зв'язок
  • Київ, Куренівський пров., 15

  • Пн-Пт - 9:00-18:00

  • Сб-Нд - Вихідний

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Заявки через сайт 24/7

instagram  facebook  Viber  Telegram

© 2011 - Maritex - зареєстрована торгова марка, виробник корпоративного та повсякденного одягу.