Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Новорічний текстиль

Новорічний текстиль - текстильні сувеніри. Пошиття, виготовлення, на замовлення в Києві оригінальних декоративних, новорічних сувенірів та тематичного текстилю з доставкою по всій Україні. У нашому асортименті мішечки подарункові, новорічні мішечки, шапки Санти, рукавички, і багато іншого.

Новорічний текстиль служить не тільки прекрасним атрибутом свята, а й потужним засобом для реклами продукції або компанії. Прикладом носія реклами може бути кумедна новорічна шапка, новорічний чобіток, фартух, рукавичка, шапка Санти з логотипом. Логотип це і вишивка і друк, а також інші елементи, наприклад корпоративний колір, це рішення ще раз підкреслить статус Вашої продукції.

Особливу популярність новорічний текстиль набирає напередодні свят. Новорічні мішечки це і упаковка для цукерок, і упаковка для шампанського, обидва варіанти мішечків, безумовно, необхідно доповнити логотипом. Новорічні подарункові і пакувальні мішечки використовують не тільки для подарунків, а й для проведення промо акцій в торгових мережах.

При пошитті новорічного текстилю використовують різноманітні тканини, це можуть бути ворсисті тканини, такі як хутро, плюш, фліс, велюр, меблевий флок, а також більш грубі тканини, такі як льон, бавовна, габардні.

Пошиття, виготовлення на замовлення новорічних подарунків з текстилю, новорічні шапки і шарфи, шапка Діда Мороза, рукавичка діда морозу, новорічний текстиль, новорічні фартухи, мішки, мішечки для подарунків, одяг Діда Мороза, шапки Санти Клауса, шапка на новий рік, новорічні головні убори, ковпак Санти.