Послуги по нанесенню логотипів на одяг, вишивка, друк

Нанесення логотипів на одяг, корпоративної або іншої символіки є одним з ефективних способів підкреслити статус компанії та виділити її серед конкурентів. Нанесення фірмового зображення на корпоративний одяг стало правилом будь-якої поважної компанії. Одяг з власним логотипом значно збільшить шанси бренду бути пізнаваним і як наслідок успішнішим. Нанесення фірмових знаків на одяг це чудове рішення.

Сучасні технології нанесення логотипів та принтів на одяг чи текстиль дозволяють створювати малюнки та орнаменти аж до фотографічної якості. Сьогоднішні методи нанесення принтів та логотипів на одяг традиційно діляться на вишивку та друк і кожна з цих технологій має свої особливості.

Спосіб та метод нанесення зображень вибирають залежно від типу тканини, тиражу виробів, вимог до стійкості та специфіки макету, але Вам не варто турбуватись про це, наші спеціалісти самі підберуть і запропонують Вам саме той вид нанесення, який максимально підходить до Ваших потреб.

Наша компанія може запропонувати Вам будь-які вище вказані різновиди та способи нанесення фірмової символіки друк логотипів і зображень на замовлення на вашому чи нашому одязі з доставкою по всій Україні.

Залишились питання - телефонуйте.

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2020 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.