Пошив на заказ - промо одежда

Киевстар  +380 (98) 399-46-87 (Viber)  
Vodafone  +380 (95) 635-55-90                

Корпоративні футболки-поло

Код - 485

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка
  • Термін виготовлення: від 4 до 14 днів
  • Тканина: Бавовна з еластаном
  • Розміри: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
  • Статус: Пошив під замовлення

Опис і характеристики

Корпоративна футболка-поло для персоналу. Яскрава і приваблива модель поло, яка мало кого залишить байдужим. Ефектне поєднання двох контрастних відтінків робить її більш нарядною і помітною, щоб відвідувачі вашого магазину відразу ж могли відшукати консультанта або продавця. До того ж вона виконана з трикотажної тканини, яка добре тримає форму і не мнеться протягом робочого дня. Важливо й те, що таке поло можна декорувати логотипом за допомогою техніки «вишивка», яка дозволить отримати насичене оригінальне зображення будь-якої складності.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирки (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).

Нанесение

Нанесение

Рукав

Рукав

Мерник

Мерник

Упаковка

Упаковка