Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Футболки комбіновані

Код - 505

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Вишивка, Друк
  • Термін виготовлення: від 4 до 14 днів
  • Матеріал: Сotton+spandex
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
  • Статус: Пошив на замовлення

Опис і характеристики

Футболка комбінована являє собою класичне виріб - футболку, але з різними комбінаціями тканини за кольором.

Комбіновані футболки популярні в різних сферах життя, наприклад в спорті, де змінюючи колір на окремих ділянках футболки, ми можемо таким чином підкреслити приналежність учасника до тій чи іншій команді. Точно також і в корпоративному сегменті, корпоративні футболки із застосуванням комбінації кольору виступають в унісон з корпоративним кольором компанії, її логотипом або кольором її продукту.

Комбіновані футболки популярні, цікаві та доступні кожному бажаючому, замовте Вашу улюблену футболку оптом з доставкою по всій Україні.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).

Дізнатись вартість пошиття

3 + 4 = ?

Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны.