Корпоративний одяг Maritex

+380 (63) 709-73-80 (Lifecell+Viber)
+380 (98) 399-46-87 (Киевстар)
+380 (95) 635-55-90 (Vodafone)

Футболки і майки

Футболки, майки- пошиття футболок на замовлення оптом з доставкою

Перша футболка була створена щоб служити людині натільною білизною, але вже в середині 20 століття вона придбала небувалу популярність і як основний одяг. Футболки стали популярні для весняно-літнього сезону, відтоді футболка, мабуть, другий після джинсів одяг за популярністю.

Важко сказати, скільки різноманітних моделей футболок існує в світі, але класична жіноча та чоловіча футболка є, мабуть, у кожної людини на планеті.

Сучасна футболка - це і повсякденний одяг, і модна дизайнерська річ. Є футболки Armani, Gucci, Ralph lauren, але сама "крута" футболка, це футболка з зображенням.

Футболка з зображенням - це цілий культ, в силу своєї поширеності футболки не рідко використовують в рекламних цілях, промо футболка з логотипом фірми, слоганом, назвою бренду або продукту або футболки оптом з жартівливими написами, веселими картинками або життєво визначальними тезами надзвичайно популярні серед споживачів. Футболки однаково люблять і носять люди будя якого віку без обмежень від однорічної дитини до сивого діда.

Футболка на замовлення дійсно дуже вдало підходять для друку, будь то футболки в Україні з натуральної бавовни (кулір) або синтетичні футболки на замовлення. Для друку на футболках використовують такі методи друку як: шовкотрафарет, сублімація, прямий друк на текстильному принтері, друк термопереносом, плівками або машинна вишивка для "гурманів".

Ми пропонуємо виготовлення футболок в Києві на власному виробництві. У нас Ви завжди зможете вибрати вподобану Вам модель футболки, колір тканини, щільність тканини і її склад. Ми пропонуємо пошиття футболок на замовлення з якісної турецької бавовни, віскози та інших трикотажних тканин. Пошиття чоловічих та жіночих футболок на замовлення оптом - це прекрасна можливість наповнити свій інтернет магазин або роздрібну торговельну точку якісним різноманітним товаром. Серед наших можливостей і пошиття футболок, виготовлення футболок оптом на замовлення і промо футболки з зображенням і пошиття футболок-вишиванок. Футболки з вишивкою завжди популярні і як одяг для персоналу і як промо одяг для рекламних акцій або маркетингових заходів.

У нас прекрасні ціни і умови на пошиття футболки в Україні, футболки для промо акцій, чоловічі футболки, жіночі футболки, пошиття футболок.

Також, ми пропонуємо майки оптом, пошиття майок на замовлення. Виробництв жіночих і чоловічих майок під замовлення. Виготовлення майок оптом від виробника. Майки з нанесенням логотипів, малюнків. Якісні жіночі та чоловічі майки, трикотажні промо майки або майки "борцовки".