fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Футболки для сублімації жіночі

Код - 500

  • Мінімальний тираж: 20 шт.
  • Нанесення: Сублімація
  • Термін виготовлення: від 4 до 14 днів
  • Матеріал: 100% PES
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
  • Статус: Пошив на замовлення

Опис і характеристики

Футболки для сублімації - традиційні жіночі та чоловічі футболки виготовлені з синтетичної тканини, яка прекрасно підходять для сублімації.

Футболки для сублімації - виробництво в Києві на замовлення з доставкою по всій Україні. Реалізуємо як білі футболки для друку, так і готові, футболки з нанесенням і пошиттям. Футболки для сублімації мають прекрасну якість і можуть бути індивідуально упаковані.

У нашому асортименті є різноманітні, високоякісні тканини для пошиття синтетичних футболок, в тому числі тканини, які за своєю структурою і на дотик нагадують натуральний хлопок.

Також, ми пропонуємо не тільки білі футболки для локального нанесення малюнку, але і пошиття футболок з повною запечаткою по вашому макету.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для друку необхідний якісний макет (зображення), в растровому або векторному форматі, в реальному розмірі не більше ніж А3. Варіант повної запечатки виробу обговорюється індивідуально.