fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Футболка-поло

Код - 1981

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Друк
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Футболка-поло корпоративна з логотипом. У цій моделі складно залишитися непоміченим, так як вона має продуманий помітний дизайн. Рівний крій, короткі рукава з ущільненими манжетами, акуратний комірець з планкою - всі ці деталі роблять це поло функціональним і стильним рішенням, яке можна сміливо вибирати не тільки для проведення промо-акцій, а й для постійної роботи співробітників. Варто зазначити, що для цього поло використовуються натуральні матеріали, які надовго збережуть свій первинний зовнішній вигляд.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).