fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Футболка-поло для персоналу

Код - 1249

  • Мінімальний тираж: 30 шт.
  • Нанесення: Сублімація
  • Матеріал:
  • Розмір: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Опис і характеристики

Футболка-поло для персоналу жіноча. Зручний корпоративний одяг для співробітників. Футболка-поло виготовлена ​​з легкої синтетичної тканини і, не дивлячись на 100% синтетику в її складі, дана тканина має прекрасні тактильні властивості, вона добре пропускає повітря, а прекрасні зносостійкі характеристики тканини роблять її незамінною для повсякденного використання.

Футболка-поло для персоналу доповнена тематичним нанесенням, із зазначенням назви компанії, це підкреслює статус співробітника і компанії в цілому.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирки (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).