fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Футболка-поло

Код - 1815

Опис і характеристики

Поло - це універсальний варіант корпоративного одягу, який стане в нагоді в будь-якому бізнесі. Тим більше, коли мова йде про таку комфортну та стильну модель. У ній нічого зайвого: середня довжина, короткий рукавчик, традиційний відкладний комірець, тому вона органічно «впишеться» в концепцію будь-якої компанії. Додайте до цього застосування натуральний дихаючий матеріал і можливість розташувати будь-який логотип, і ви отримаєте відмінне рішення, яке повністю виправдає ваші витрати.

Бирки та ярлики: Виріб має стандартний мірник з нейлону. Інші пришивні елементи, типу: склад тканини і догляд за нею, а також фірмові бирка (лейби, етикетки, позначки, ярлики) вшиваються по домовленості з замовником.

Упаковка: індивідуальна упаковка виробів в пакет з клейовим клапаном і маркуванням типу "чоловічий", "жіночий" із зазначенням розміру на упаковці замовляються окремо.

Нанесення: Для розрахунку вартості вишивки або друку лого необхідно вказати кількість, розмір і надіслати сам макет у векторному форматі (в кривих).