Фартухи, Накидки

Передники для официантов

Модель - 5601

Мужской фартук

Модель - 5596

Промо фартуки

Модель - 5597

Фартук бармена

Модель - 5593

Фартуки дял официантов

Модель - 5592

Фартуки для продавцов

Модель - 5603

Накидки для продавцов

Модель - 5589

Фартухи, накидки - пошиття на замовлення з логотипом

Наша компанія приймає замовлення на пошиття різноманітних фартухів. У нашому асортименті фартух офіціанта, чоловічий фартух, фартух промоутера, фартух бармена, фартухи для офіціантів, фартух з логотипом, фартухи для продавців, фартух жіночий, бюджетний промо фартух-накидка, фартух для кухаря, фартух фартух, промо фартух, фартух промоутера.

У свою чергу фартухи можна розділити на три основних групи:

Також, слід звернути увагу на моделі фартухів та їх варіанти, вони бувають фартухами накидками або фартухами.

Обидві моделі фартухів мають зав'язки і кишені. Кишеня, як правило, одна спереду, вона може бути розділена на дві або три секції для зручності. Фартухи часто мають регульовану довжину зав'язки на шию для різних розмірів людини.

Особливу увагу слід приділити пошиттю фартухів з логотипом компанії. Для нанесення фірмової символіки на фартухи підходять будь-які способи друку, шовкотрафаретний друк, термодрук, а також вишивка. Вишивка на фартухах, мабуть, самий практичний і презентабельний спосіб нанесення логотипів. Фартух з вишивкою стане незамінним для проведення маркетингових заходів, дегустацій в торгових мережах.

Для пошиття фартухів найчастіше використовують синтетичні тканини або сумішеві тканини, у складі яких є і бавовна і синтетика. Серед таких тканин габардин, саржа, грета. Такі тканини зносостійкі, швидко сохнуть, їх легко прати, вони практичні і довговічні.

Ми пропонуємо пошиття фартухів для персоналу, а також фартухів для промо на замовлення оптом в Києві з доставкою по всій Україні.

  • Фартухи для дому - ця категорія включає в себе невимовний за різноманітністю асортимент домашніх, кухонних фартухів пошитих як промисловим способом, так і способом "хенд мейд"
  • Фартухи для персоналу - це спецодяг для працівників сфери обслуговування, робочих спеціальностей, а також працівників торгівлі. Сюди відносяться як фартухи для офіціантів , фартухи для барменів, фартухи для кухарів, фартухи для продавців так і фартухи для школярів, фартух для столяра, фартух для токаря і т.п.
  • Фартухи для промо - популярна категорія включає в себе фартухи накидки рекламні, фартухи, промо накидки, промо фартухи.

Також, слід звернути увагу на варіанти моделей фартухів, вони бувають фартухами накидками або фартухами.

  • Накидка - це фартух , який має і передню частину і задню, одягається як накидка, має зав'язки. Такий формат допомагає людині не забруднитись з двух сторін, дозволяє швидко переодягнутися, зберегти основний одяг чистим. Накидка популярна серед продавців і промоутерів.
  • Фартух - такий фартух має тільки передню частину для захисту основного одягу, фартук в свою чергу може бути коротким до колін або довгим на весь зріст, також фартук може мати нагрудник.
Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2020 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.