Екосумки з тканини

Екосумки, пошиття на замовлення еко-сумок оптом

Приймаємо замовлення на пошиття еко-сумок з популярних матеріалів, таких як: спанбонд, льон, бавовна, діагональ, двунитка, саржа і іншого текстилю різної щільності. У нашому асортименті різноманіття різних моделей еко-сумок, у тому числі оригінальні рекламні эко-сумки, промо сумки з текстилю, тканинні сумки промоутера або сумки із спанбонда.

Еко-сумки з бавовни, тканини або льону відрізняються натуральним видом, вони екологічно безпечні, не забруднюють довкілля після утилізації, вони міцні і довговічні.

Також, ми робимо еко-сумки із спанбонда різної щільності в широкому асортименті і різноманітності модельного ряду. Пошиття еко-сумок із спанбонда на замовлення з логотипом оптом одно з наших пропозицій.

Спанбонд - відносно новий нетканинний матеріал в основі якого лежить поліпропілен. Не дивлячись на своє походження спанбонд міцний, довговічний і при усьому цьому екологічно безпечний матеріал, до того ж, спанбонд використовують в харчовій промисловості і медицині це підтверджує його безпеку. Спанбонд, також, повітропроникний він не вигорає на сонці і не промокає.

Сумки із спанбонда популярні у всьому світі, завдяки своїм універсальним властивостям і ціні. На заході спанбонд, також, широко застосовується для виготовлення еко-сумок, які відомі під назвою Eco Bags і Green Bags. Спанбонд має щільність, від 10 г/м2 до 150 г/м2 і широку колірну гамму, що дозволяє його використати у виробництві промо-сумок і різних рекламних упаковок для просування бренду.

Ми пропонуємо еко-сумки з вишивкою логотипів, корпоративної символіки, орнаментів, вишивки різних візерунків або сумки з друком. Адже сумки, з нанесеним логотипом цей прекрасний засіб реклами.

Популярні, недорогі еко-сумки мають розміри:

  • 25 х 32 см;
  • 42 х 35 см;
  • 38 х 35 см;
  • 36 х 40 см

Ці розміри зберігаються для еко-сумок як у горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Розмір ручок еко-сумок, як правило, коливається від 30 до 60 см і ширина 2,5-3 см, також, в еко-сумках може бути присутнім об'єм або правильніше сказати глибина, найчастіше вона буває від 6 до 12 см

Маючи власне виробництво по пошиттю сумок і – ми запропонуємо Вам вигідні умови співпраці і терміни.

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2011-2020 Maritex. All Rights Reserved. Corporate and casual wear