Догляд та експлуатація

Догляд за одягом і його експлуатація. Інструкція по пранню, сушінню, прасуванню. Рекомендації та опис, все це ви знайдете на пришивному елементі - етикетці.

Етикетка, як правило, в правому боку, містить важливу інформацію про догляд за виробом і склад тканини з якої зроблено виріб. На етикетці позначені спеціальні символи і вони означають:

  • 100% бавовна – текстильне волокно, натурального рослинного походження. Бавовна являється основою світової текстильної промисловості. У міжнародній практиці одяг з таким вмістом має різне позначення на етикетках: хлопок, х/б, котон, cotton, coton, katoen, baumwolle.

  • 100% поліестер – загальне позначення всіх синтетичних матеріал в основі яких є поліетилентерефталатне волокно. УУ міжнародній практиці одяг з таким вмістом має наступні позначення на етикетках: 100 ПЭ, PES, Polyester.

  • 95% бавовна, 5% еласта́н. Еластан - загальна назва всіх видів поліуретанових еластичних ниток в сонові яких є каучукоподібні волокна. В світі також відомий за назвами Спа́ндекс (spandex) або ла́йкра (Lycra).

  • 80% бавовна, 20% поліестер. Поеднання натуральних та синтетичних матеріалів в різних пропорціях це загальна світова практика. Дякуючи таким можливостям текстиль набуває нових властивостей, він залишається приемним на дотик і підвищує свої експлуатаційні можливості та зносостійкість.

Донедавна існувало таке правило при виборі одягу - це чим ближче одяг до тіла тим більш натуральною має бути тканина, але сучасні технології виробництва та поєднання матеріалів роблять дива і сьогодні ми можемо використовувати такі чудові синтетичні речі як фліс – штучне хутро або термо- білизну – синтетичний матеріал з мембраною, що дозволяє тілу почувати себе комфортно.

Нижче наведено визначення символів етикетування за стандартом ISO 3758 які ми рекомендуємо:

Звичайне прання при температурі води до 40°C

Прасування при температурі до 150°C

Сушка в вертикальному положенні в тіні

Відбілювання заборонено

Суха чистка заборонена

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2020 Maritex - одяг для бізнесу. Зареєстрований знак для товарів і послуг.