fbpx

Корпоративний одяг Maritex

Lifecell      +380 (63) 709-73-80 (Viber)
Киевстар  +380 (98) 399-46-87
Vodafone  +380 (95) 635-55-90

Бандани з логотипом

Бандани з логотипом - пошиття бандан

Бандана - головний убір, різновид хустки. Бандана є не тільки прекрасним аксесуаром, але і ефективним інструментом промо акції.

Розміри бандан

Бандана, може бути виконана у формі трикутника або квадрата (косинка або хустка). Загальноприйнятим стандартом бандан вважається розміри 60 на 60 см, цей розмір може бути змінений під індивідуальні потреби замовника. Наприклад, дитячим розмірів бандани считаеться 50 х 50.

hustki
kosinki

Тканини для бандан

Найбільш практична і приємна буде, безумовно, бавовняно-паперова тканина, така як бязь або ситець.

Популярними тканинами для пошиття "бюджетних" бандан є синтетичні тканини, краї яких досить обробити оверлоком - прекрасне рішення для економії коштів, якщо немає мети використовувати бандану повсякденно.

Якщо ж Вам необхідна якісна і довговічна бандана, то вибір потрібно робити на таких тканинах як батист, край таких бандан підшивається по периметру.

Пошиття бандан

Бандана, як правило, обробляються оверлоком або підшивається рівною рядком. Як спосіб пошиття, так і сама форма бандани, відіграє значну роль в її вартості.

Пошиття бандан під замовлення супроводжується кількома етапами: це і твердження макета для нанесення, узгодження розміру бандани, способу обробки краю і т.п.

Нанесення лого

Пошиття бандан, як правило, супроводжується нанесенням на них логотипів різноманітними методами друку або вишивки. Розміщення лого грає важливу роль.

Відносно брендування бандан, є цілий спектр можливостей, починаючи від друку, методом шовкотрафарету, закінчуючи комп'ютерною вишивкою, також, не малоцікавим є спосіб використання термо- друку вініловими плівками або флоком. Ці способи надають виробу презентабельний вид і залишаються приємними на дотик. Існує величезний вибір плівок з різними візуальними і тактильними ефектами.