Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Жилетки теплі

Жилетка корпоративна Mom

Жилетка Макрос

Жилетка Либідь

Жилетка корпоративна S&T

Жилетка San-Marco

Жилетка спортивна двокольорова

Жилетка спортивна з капюшоном

Жилетка папірус

Корпоративная жилетка АВК

Корпоративна жилетка МВК

Жилетка для продавця

Жилетка - представник постачальника

Жилет консультанта

Жилетка Mobile Story для продавця

Жилетка продавця-консультанта

Жилетка корпоративна

Жилетка двоколірна

Жилетка преса

Жилетка 1567 з логотипом

Жилетка для персоналу

Жилетка 432 з логотипом

Жіноча жилетка тепла

Жіноча жилетка

Жилетка з капюшоном

Жилетка тепла

Жилетка зимова утеплена

Жилетка жіноча

Жилетка двостороння

Жилетка на синтепоні

Утеплений чоловічий жилет

Жилет промоутера жіночий

Промо жилетка тепла

Чоловічі та жіночі утеплені жилетки на синтепоні. Сучасні модельні жилетки, жилетки з капюшоном, жилетки для персоналу, жилетки для промоутерів та багато інших жилеток на замовлення пропонує наша компанія в Києві з доставкою по всій Україні.

Жилетка на синтепоні - це куртка без рукавів, тепленная синтетичним матеріалом, який чудово зберігає тепло і додає об'єм виробу. Утеплені жилетки популярні серед людей які ведуть активний спосіб життя, серед людей, що працюють на вулиці або в прохолодному приміщенні.

Утеплена жилетка зручна в експлуатації за рахунок того, що руки людини досить вільні для рухів, а тіло, при цьому, залишається закритим для прохолодного повітря. Жилетки можуть бути доповнені капюшоном, капюшон служить хорошим захистом від холоду, вітру і навіть від не великих опадів. Люди, що займаються спортом, віддають переваги жилеткам з тих же причин, саме тому утеплені спортивні жилетки користуються популярністю у всіх світових виробників спортивного одягу.

Популярні жилети теплі і в корпоративному сегменті. Утеплений жилетки - це прекрасна корпоративний одяг для співробітників. Утеплена жилетка практична, тепла і недорога, а вишитий або надрукований логотип вигідно підкреслить статус компанії.

Варто також відзначити, що ми пропонуємо не тільки пошиття на замовлення жіночих і чоловічих утеплених жилетів на синтепоні, пошиття промо жилетів, а й нанесення фірмової символіки. Це і вишивка логотипів на жилетках і друк, при цьому слід, відзначити, що специфіка нанесення фірмової символіки на жилетки допускає робити це саме на стадії пошиття, поки виріб ще не зібрано, на готових жилетках друк або вишивка неможливі. Крім пошиття жилетів з логотипом ми пропонуємо пошиття корпоративного одягу, а також промо жилетки і промо жилети без утеплювача.

Фото жилетів пропонованих до пошиття Ви можете подивитися на нашому інтернет сайті, вибрати необхідну модель, узгодити колір і якість тканини, щільність синтепону, а також терміни пошиття. У нас Ви можете вибрати ту конфігурацію жилета, який дозволить Вам укластися в необхідний бюджет, а безліч варіантів тканин дозволить виготовити, купити будь жилет недорого. Ми пропонуємо пошиття жилетів в Києві і доставку жилетів по всій Україні.

Розміри жилетки - всі розміри від XS до XXXL

Детальніше про тканини для жилетів;

Детальніше про синтепон;