Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Вишивка на одязі

Вишивка - це один із способів нанесення візерунка на тканину. Таким чином, наноситися зображення на одяг, на футболки, майки, куртки, сумки, рушники, постільна білизна та інші вироби з тканини. Головною перевагою методу машинної вишивки, є унікальна можливість вишивки малюнка на ворсистої тканини, на якій іншим способом нічого не вийде. Техніка комп'ютерної вишивки дає можливість нанести зображення різного дизайн або візерунка на, практично, будь-яку тканину.

За допомогою комп'ютерної вишивки ми можемо нанести на одяг емблему або логотип, рекламуючи, таким чином, компанію, що робить її більш популярною серед клієнтів. Крім того вишитий на одязі логотип поліпшується зовнішній вигляд співробітника. Серед державних службовців популярна вишивка на одязі прапорів або державної атрибутики, а також шевронів або погонів.

Вишивка на одязі, мабуть, найяскравіший і презентабельний спосіб виготовлення рекламної продукції. За допомогою вишивки можна нанести зображення на спецодяг, на промо одяг, а також на сумки. Тим більше що вишивка, найбільш нешкідливий і екологічний спосіб нанесення малюнка. Для вишивки ми використовуємо високоякісні нитки різноманітних відтінків і кольорів.

Комп'ютерна вишивка на сорочці або футболці додасть власнику ексклюзивності та унікальності. Наш асортимент готових орнаментів і можливість створювати нові малюнки, стане справжнім клондайком чогось унікального і незвичайного. Наші дизайнери завжди готові до цікавих завдань, включаючи вишивку картин, вишивку квітів, рушники, вишивку хрестом і багато іншого.

Пам'ятаючи, також, стародавні традиції національної української вишивки, ми подбали про можливість нанесення орнаментів і прикрас на елементи одягу. Вишита в національних традиціях одяг стане головною прикрасою Вашого гардеробу.

Вартість комп'ютерної машинної вишивки на одязі індивідуальна. Вона вважається виходячи з складності малюнка і його площі, а колірної гами і складності стібків, дизайну вишивки і візерунка. Повний розрахунок вишивки малюнка на одязі займе кілька хвилин після затвердження Вами макету.

Дивіться також: