Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Вишивка на кепках

Вишивка на кепках популярна, адже кепки незамінний атрибут при проведенні промо акцій і заходів в теплий період року. Традиційно місце для розміщення вишивки на кепці це лицьова частина над козирком або на клинах. Сучасні вишивальні машинки можуть оперативно і якісно вишити одночасно кілька виробів.

Кепки з вишитим логотипом широко застосовуються в якості фірмового стилю персоналом або в якості корпоративного подарунка партнерам. Кепка з вишитим логотипом досить довго зберігає свій зовнішній вигляд.
Комп'ютерна вишивка як брендування кепок добра тим, що саме вишивка дозволяє домогтися ефекту ручної вишивки, вона універсальна, її можна застосувати і для синтетичних і для бавовняних тканин. Має високу стійкість до зносу, витримує інтенсивну прання.

Що б замовити вишивку на кепках достатньо надіслати нам макет, переважно у векторному форматі в оригінальному розмірі, вказати місце розміщення. Наша фахівці, в свою чергу, розроблять спеціальну програму на базі Вашого логотипу, яку розуміє комп'ютеризована вишивальна машинка і власне кажучи все, залишилося тільки запустити весь тираж кепок на вишивку.