Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Трикотаж

У всьому світі трикотаж, мабуть, одна з найпопулярніших тканин для пошиття одягу. Трикотажне полотно - має гнучкі і в той же час міцні властивості, в процесі його виробництва використовуються синтетичні, бавовняні, вовняні і шовкові волокна в чистому вигляді або різних поєднаннях.

Популярними видом трикотажного полотна є кулір, рібана та інтерлок з яких ми можемо виготовити такі популярні вироби як: гольфи, водолазки, комбінезони, костюми, майки, футболки, худі, толстовки, шорти, спортивні костюми, куртки, вітровки, плащі, комбінезони і багато іншого.

Наша компанія пропонує пошиття трикотажного одягу під замовлення в Києві з доставкою по всій Україні. Виробничі потужності компанії здатні виготовляти трикотажний одяг будь-якої складності і кількості, а помірні ціни роблять її більш привабливою для наших клієнтів. Нове, сучасної швейне обладнання та професійні швачки нашої компанії дозволять задовольнити будь-якого замовника по співвідношенню ціна / якість.

Пропонуючи послугу пошиття трикотажного одягу, наші фахівці допоможуть підібрати Вам трикотажну тканину яка максимально підходить за умовами використання даної продукції. Важливим етапом пошиття трикотажних виробів також є і фурнітура, її якість та дизайн. Пропонуючи пошиття трикотажного одягу під замовлення, ми беремо на себе всі відповідальності за всі етапи роботи, від закупівлі тканини до здачі замовлення. Цінова політика на послуги з пошиття залежить від декількох факторів, це, безумовно, тираж, тип тканини, фурнітура, складність вироби та їх розмір. Всі ці питання і порядок взаєморозрахунків Ви можете обговорити по телефону з нашими менеджерами, а приїхавши до нас в офіс, Ви можете побачити якість готової продукції або замовити пошиття пілотного зразка на основі прийнятої спільно специфікацією. Також не варто забувати про наші можливості з нанесення логотипів на одяг методом шелкографарета, сублімації, термопереносу або вишивки.

Більш детальну інформацію про трикотажну продукцію Ви можете дізнатися, відвідавши інші розділи нашого сайту.