Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Шеврони і нашивки

Шеврони і нашивки - це не тільки атрибут військового одягу, шеврони і нашивки, також, активно використовуються в побуті. Це символи соціальних відмінностей, за якими можна визначити місце конкретної людини в ієрархічній структурі суспільства. Підкреслити приналежність людини до певної професії або показати політичну симпатію. Сучасні нашивки пішли ще далі і стали значущим елементом одягу, вони часто використовуються на одязі підлітків, також нашивки стали атрибутом корпоративного одягу та одягу спортсменів.

Існує ціла наука, яка називається - сигнуманістика. Ця наука займається систематизацією різних умов і правил, згідно з якими складаються зображення на шевронах.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є машинна вишивка шевронів, логотипів та емблем на одязі, включаючи спецодяг та одяг для промо-акцій.

Нашивка фірмової символіки - це, відносно нова тенденція, яка використовуючи комп'ютеризовану вишивальну технологію здатна наносити символіку або шеврони на одяг, використовуючи різні візерунки і дизайни, а також нитки різних кольорів. Комп'ютеризована машина вміє нашивати логотип, використовуючи близько 250 різних відтінків, що дозволяє передати малюнок з високою точністю і обсягом, надаючи йому, по справжньому, ефектний вигляд.

Крім стандартних пропозицій в стилі армійських шевронів або нашивок «Security» ми пропонуємо нашивки на сучасний модельний одяг у вигляді орнаментів або візерунків, а також для Вашої зручності до зворотному боці шеврону може бути прикріплена текстильна застібка (липучка).

Сучасні вишивальні машини здатні наносити зображення на різні частини одягу, це можуть бути кепки, рукава бейсболок, футболки з різних сторін, кишені сорочок, скатертини, штори і фартухи, а також серветки і різні сумки.

Існує безліч різноманітних способів прикрасити одяг, один з яких - нашивка. Вишивка, ніколи не вийде з моди, вона завжди буде виглядати розкішно і стильно, а наше якість і можливості прекрасно задовольнять найвибагливішого замовника.