Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Реглани

Реглан - практичний, повсякденний одяг осінньо-весняного періоду. Слово реглан, скоріше ставитися до конструктивного елементу одягу, в якому рукав і частина плечової ділянки виробу є суцільним елементом (приклад на зображенні).

Реглан асоціюється з теплим одягом, але в той же час існує величезна кількість різноманітного одягу, включаючи куртки, футболки, рукав яких виконаний по типу реглан. рукав

Традиційне розуміння реглану - це трикотажний светр з довгим рукавом, який може бути доповнений (модифікований) манжетами на зап'ястях, стегнах і горловині. Ширина манжету в районі горловини може бути як високою, що закриває горло, так і низькою, виконуючи, таким чином, скоріше декоративну оздоблювальну функцію. Наступними варіантами модифікації регланів є наявність капюшона, наявність кишень типу «кенгуру», а також наявність блискавки. Простий, не модифікований реглан, часто називають - толстовкою. Відмінність толстовки від традиційного реглана все ж є, у толстовок тип рукава класичний, сорочковий.

Реглани популярні в якості одягу для повсякденного життя, рекламних акцій і заходів, використання в якості корпоративного одягу або уніформи. Для пошиття регланів використовують, як правило, тканину футер різної щільності і складу. Дуже цікавими з точки зору дизайну виходять реглани з комбінованих тканин за кольором, а також кольоровими манжетами з трикотажного довязу.

Популярними і практичним методом нанесення фірмової або іншої символіки на реглан є вишивка. Такі методи друку як шовкотрафарет або термоплівки не підходять для всіх типів тканини, з яких шиють реглани. У першому випадку через «ворсистості» тканини, через яку зображення може лягати нерівно, у другому через бавовни, який під впливом температури може пожовтіти.

У будь-якому випадку, всі рішення з пошиття регланів і нанесення фірмової символіки необхідно погоджувати з нашими фахівцями за телефонами, а також за індивідуальним технічним завданням.