Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Комп'ютерна вишивка

Нанесення логотипів на одяг методом комп'ютерної вишивки

Нанесення фірмової символіки методом машинної вишивки на сьогоднішній день є одним з найефективніших способів брендування одежі та іншого текстилю. Вишивка, як ніякий інший спосіб здатна підкреслити статус компанії та надати її речами більш вагомого вигляду.

Нанесення фірмової символіки на корпоративний одяг стало стандартом будь-який поважаючий себе компанії, і перше місце на п'єдесталі способів нанесення займає вишивка.

Машинна або комп'ютерна вишивка, як спосіб нанесення фірмової символіки, досягла можливостей, які вражають якістю навіть найвибагливішого клієнта, а можливості нашої вишивальної машини по істині грандіозні. Брендування за допомогою вишивки можливо практично на будь-якому вигляді тканини. Вишити логотип, або цілу картину, ми можемо на грубих, щільних або м'яких тканинах. Серед таких тканин трикотаж, тканини для одягу, сумішеві тканини, декоративні тканини, хутро, фліс, нейлон. Вишивка популярна на футболках, кепках, шарфах, хустках, пледах, костюмах, майках, регланах, сумках, рюкзаках і багато чому іншому.

Сучасні вишивальні машини дозволяють використовувати для вишивки різноманітні нитки, які застосовуються не тільки під тип тканини, а й під "ефект" який вони повинні передати. Наприклад, золоті нитки здатні передати ефект благородного металу на вишитому логотипі або написи.

З відомих, на сьогодні ниток, слід виділити такі:

  • Віскозні нитки - це нитки з екологічно чистого волокна, які мають помірним блиском і при цьому є достатньо - високоякісними. Колірна гамма віскозних ниток складається з 435 відтінків, яких в більшості випадків досить для точністю передачі кольору з комп'ютерної програми в готовий виріб.
  • Поліестрові нитки, мабуть, самі зносостійкі і міцні. Їх, як правило, застосовують для вишивки на виробах схильних до механічних впливів, наприклад, на уніформі або спецодязі. Колірна гамма таких ниток складається з 285 кольорів.
  • Вовняні і бавовняні нитки, будучи натуральними, прекрасно підходять для натуральних тканин, натуральної одягу або домашнього текстилю.
  • Металізовані нитки, до них відносяться нитки під срібло, золото і т.п. Їх завдання передати певний ефект вишивкою.

Ми пропонуємо якісну комп'ютерну вишивку будь-якої складності під замовлення в Києві. Дізнатися ціну Ви можете за телефонами на сайті або надіславши нам технічне завдання. В ТО обов'язково вкажіть тираж, тип тканини або виріб для вишивки.

Вишивка на промо одязі значно збільшить Ваші шанси бути запам'ятовуваним цільовою аудиторією, і додасть ваги Вашої компанії в очах клієнтів.