Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Кофти, реглани

Трикотажна куртка-бомбер

Кофта з капішоном

Кофти на застібці

Світшот комбінований

Кофта з зав'язками

Кофта-жилетка з капюшоном

Кофта з вишивкою

Світшот для персоналу

Кофта корпоративна

Толстовка комбінована

Кофта спортивна

Кофта з капюшоном

Світшот чоловічий з логотипом

Світшоти з вишивкою

Кофта-реглан з коротким рукавом

Біла кофта з капюшоном

Кофта з логотипом

Штани чоловічі спортивні

Штани спортивні жіночі

Реглан комбінований

Легкий реглан

Світшоти жіночі

Толстовка класична

Толстовка з вишивкою

Кофта з драконом

Кофта на застібці

Толстовка чоловіча

Світшот чоловічий

Реглан на застібці

Бомбер жіночий

Толстовками традиційно називають теплий весняний, осінній або зимовий одяг з капюшоном і кишенею пошитий зі спеціальної тканини, яка називається - футер.

Назва толстовка походить від стародавньої сорочки з довгим рукавом без ґудзиків, кишень і капюшона, яка отримала свою назву від прізвища російського письменника - Толстой. Лев Миколайович полюбляв такий одяг, за що в народі її прозвали толстовкою. Сучасна толстовка мало схожа на свою пра-прабабцю і являє собою абсолютно інший виріб. Сучасна толстовка, в свою чергу, має масу модифікацій, будь то вона дитяча толстовка, чоловіча толстовка або жіноча толстовка.

Отже, традиційна "магазинна" толстовка, це: верхній одяг з футеру, який має капюшон і кишені, а також може бути на блискавці або без неї. Подібний виріб, також називають кенгурушкою, світшотом або худі, але чому?, та власне кажучи, ось чому:

  • Кенгурушка - це толстовка без блискавки з однією суцільною кишенею схожою на кишеню кенгуру.
  • Худі - від англійського слова Hoody (капюшон), вона може бути як на блискавці, так і без неї, але обов'язково з капюшоном
  • Світшот - це толстовка без блискавки, капюшона, кишені, але з короткою горловиною, світшот з високою горловиною (закриває горло) буде називатися - светр. Але, слід зазначити, що походження слова світшот англійське (sweatshirt), що перекладається як кофта і підводячи підсумок підкреслимо той факт, що світшотами в англомовному світі називають всі кофти взагалі, так же як і у нас всі кофти називають толстовками.

Характерними особливостями всіх світшотів, толстовок і худі є манжети на рукавах і по низу виробу, а також по горловині (якщо це світшот) зі спеціальної тканини кошкорсе або рібана. Така ж обробка є і в , який за суті та ж толстовка тільки на кнопках.

Отже, ми пропонуємо:

Якісні чоловічі та жіночі толстовки на замовлення на власному швейному виробництві. У нас Ви зможете замовити пошиття толстовок з якісного турецького футеру. Ми пропонуємо теплі зимові толстовки з капюшоном або легкі літні толстовки з тонкого футера без начосу.

Толстовки, кенгурушки або світшоти Ви можете замовити, попередньо підібравши тканину за кольором, складом або щільністю.

Ми пропонуємо послуги з нанесення фірмової символіки та логотипів на толстовки, світшоти, худі, кенгурушки різними методами від вишивки до друку , таким чином, Ви отримуєте толстовку-кенгурушку, толстовку для дівчат або юнаків з натуральної тканини, а також толстовку з логотипом або вишивкою оптом і в роздріб.

Також, при замовленні толстовок, худі можлива розробка і пошиття пілотного зразку по Вашому ескізу або фотографії за домовленістю. Пошиття толстовок з футера дво-нитки, трьох-нитки. Пошиття толстовок з футера з начосом і без начосу. Пошиття чоловічих та жіночих толстовок, худі, кенгурушок з капюшоном і без капюшона, на блискавці і без блискавки пошиття на замовлення стильних, молодіжних толстовок з логотипом з символікою від виробника в Києві. Ми здійснюємо відправку товару в будь-яку точку України, а також пошиття корпоративного та промо одягу на замовлення в Києві.