Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Хустки і косинки

Хустка з логотипом

Косинка з логотипом

Шифоновий шарф

Шарфи з логотипом

Хустки, косинки - пошиття під замовлення

Корпоративні косинки і хустки вже стали атрибутом більшості компаній, частиною іміджу, доповненням до дрес-коду. Ми пропонуємо пошиття хусток і косинок з атласу, шифону, шовку, з нанесенням фірмового логотипу.

Також, хустки або косинки популярні при проведенні «корпоративів», спортивних змагань, промо акцій. Принципово хустку відрізняється від косинки формою, косинка - це трикутник, хустку - квадрат, сюди ж можна віднести і шарфи, вони прямокутні.

Розміри хусток і косинок, як правило, такі:

hustki
kosinki

  • Розміри шарфів: 20х120 см

Для пошиття хусток і косинок підбираються легкі і тонкі тканини, які при пошитті обробляється на спеціальній швейній машинці, спеціальна машинка-оверлок робить акуратний вузький шов, таким чином, хустку або косинка набувають, естетичні вид, а логотип, надрукований певним чином, додає виробу привабливості.

Корпоративні хустки або косинки носяться на шиї, існує безліч способів, як зав'язувати хустки або косинки, виходячи з цього, ми вибираємо розмір і розташування логотипу.

Наприклад:

hustki-kosinki-01
hustki-kosinki-02
hustki-kosinki-03
hustki-kosinki-04
hustki-kosinki-05

Стійкість логотипів і зображень на хустках довговічна в силу того, що хустку або косинка шиються з синтетичної тканини, а така тканина має найвищі показники стійкості після друку, до того ж синтетика довговічна, вона прекрасно стирається і швидко сохне.

Корпоративна хустка або косинка це прекрасний носій реклами, при цьому даний виріб має доступну ціну. Для замовлення пошиття корпоративних косинок або хусток Вам потрібно визначитися з розмірів, формою, кольором, розміщенням логотипу, а також вибрати зацікавив Вас матеріал і вказати кількість, тираж, виробів. Ми пропонуємо пошиття хусток і косинок оптом з доставкою по всій Україні.