Пошив на заказ - промо одежда

+380 (44) 360-07-15, +380 (63) 709-73-80
+380 (98) 399-46-87, +380 (95) 635-55-90

Друк на тканинах

Друк на тканинах малюнків, зображень квітів, орнаментів існує вже не одну сотню років. Друковані тканини залишаються дуже актуальними і сучасними навіть сьогодні. Ця тенденція збережеться ще довгі і довгі роки. Що ж змінилося за весь цей час, безумовно, це способи друку на тканинах і якість виконання друку.

Сучасні технології друку на тканинах дозволять створювати малюнки та орнаменти аж до фотографічної якості. Сьогоднішні методи друку на тканинах традиційно діляться на сублімацію і шовкографію. Кожна з цих технологій має свої особливості, тому і спосіб виготовлення друкованої тканини вибирають в залежності від типу тканини, тиражу виробів і вимог до стійкості.

  • Друк сублімації на тканинах, як правило, застосовується для друку на синтетичних і напівсинтетичних тканинах. Фарба в матерію проникає досить добре і здатна залишатися там довго при цьому малюнок зберігає свої фотографічні якості навіть при тривалій експлуатації. Довгий термін служби таких тканин і їх стійкість до механічних впливів дозволяють застосовувати їх при виготовленні сцен, декорацій, текстильних плакатів, портьєр, скатертин, чохлів, декоративних подушок, шарфів, бандан, косинок, сумок і багато чого іншого.
  • Друк на тканинах методом шовкографії, також дозволяє наносити досить якісне зображення на тканину, правда колірна гамма при такому методі друку більш обмежена в порівнянні з сублімації печаткою. Нанесені зображення на тканину, також досить стійко до впливу сонячних променів і інших джерел впливу. Шовкографія, або просто шелкуха популярна при друку на футболках чи сумках, а технологічна особливість шовкографії дозволяє застосувати фарби імітують замшу, світловідбиваючі фарби, фарби під старовину або флуоресцентні фарби.

Шовкотрафаретний друк може бути виконаним на практично будь-які види тканини, натуральні, синтетичні, неткані та інші, що ж стосується сублімації, то на сьогоднішній день більш прийнятними тканинами залишаються атласні тканини, блекауту, габардин, поліефірних шовк (Таффета, болонья, підкладкова тканина), спортивний трикотаж, сатинові тканини, мікрофібра, велюр, плюш, оксфорд, шифон. Найбільш популярна область застосування таких тканин - це декорації, портьєри, штори, фіранки, сцени, прапори, намети, фартухи, фартухи, накидки, сумки, бандани, хустки, косинки, краватки і багато іншого як було вже сказано вище.